OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Relikwie Bł. Rodziny Ulmów
  2. Program Nawiedzenia Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów w Lubieniu 9 czerwca 2024r.:

g. 8.00 – Msza Święta w kaplicy w Wyrykach

g.10.00 – Msza Święta w kościele w Lubieniu

g.12.00 – Różaniec w intencji rodzin

g.15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego.

g.15.15 – Msza św. dziękczynna za nawiedzenie relikwii Bł. Rodziny Ulmów z prośbą o błog. Boże przez wstawiennictwo Bł. Rodziny Ulmów dla rodzin i małżeństw oraz całej parafii – Akt zawierzenia małżeństw i rodzin oraz parafii za wstawiennictwem błogosławionej Rodziny Ulmów – błogosławieństwo dzieci i matek oczekujących potomstwa.

g.16.20 - Pożegnanie Relikwii i przekazanie do Parafii w Żukowie.

Między poszczególnymi wspólnymi modlitwami jest modlitwa indywidualna w ciszy.

3. Dziękuję za ubogacenie uroczystości nawiedzenia Relikwii Panu Organiście i Chórzystom, za dekoracje Państwu Panasiukom z Lubienia, Pani Katechetce Alinie Hulip za dysponowanie pamiątkami, wszystkim obecnym za udział i wspólną modlitwę.

 

  1. W czwartek 13 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia we Włodawie Orchówku Odpust Św. Antoniego. Uroczysta Msza św o godz. 11.30. 
  1. W naszej Parafii w czwartek 13 czerwca po Mszy św o godz. 17.00 Nabożeństwo fatimskie. 
  1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 10.06 do 16.06.2024