Ogłoszenia parafialne na bieżący tydzień

OGŁOSZENIA Duszpasterskie

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 a w tygodniu po ostatniej Mszy św.

  2. Dzisiaj w kaplicy w Wyrykach Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela o godz. 12.30 suma odpustowa. Dziękuję za przygotowanie otoczenia kaplicy na dzisiejszą uroczystość i modlitwę wszystkich obecnych.

  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po mszach świętych, a w sobotę Różaniec w intencji pokoju na świecie. Zapraszam Wszystkich do kaplicy i kościoła.

  4. W sobotę 2 lipca w Kodniu Diecezjalny Dzień Chorego – Miłość Boga a niezawinione cierpienie- Suma pontyfikalna w intencji chorych, cierpiących i osłabionych wiekiem pod przewodnictwem Biskupa
    Siedleckiego Kazimierza Gurdy o godz. 12.00. Program Uroczystości na tablicy ogłoszeń przy kościele.

  5. Na naszym Cmentarzu Parafialnym w Lubieniu przygotowujemy się do inwentaryzacji grobów, która w niedalekiej przyszłości może być wymagana prawem. Powstanie cyfrowa baza danych z numerami grobów. Proszę o uporządkowanie nagrobków, uzupełnienie napisów na tablicach nagrobnych i wykoszenie trawy, ponieważ będą robione fotografie każdego z istniejących grobów i udostępnione w internecie. Czekam na wyznaczenie terminu rozpoczęcia prac przez firmę, która zgodziła się to wykonać. Mam nadzieję, że na najbliższy Odpust Parafialny 15 sierpnia najważniejsze będzie zrobione.

  6. Po niedzieli 3 lipca 2022r. Komisja złożona z Radnych Parafialnych i Proboszcza Parafii – Administratora Cmentarza dokona oględzin wszystkich krzyży i tablic nagrobnych na Cmentarzu Parafialnym w Lubieniu pod względem bezpieczeństwa. Wszystkie wątpliwej wytrzymałości tablice, krzyże oraz inne elementy nagrobków stwarzające niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia zostaną zdemontowane i położone na grobie. Powodem podjętego działania są przypadki nieszczęśliwych wypadków na cmentarzach, o których informują media. Proszę o wszystkim poinformować rodziny i dysponentów grobów mieszkających poza naszą Parafią, za to już teraz dziękuję.

  7. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 27.06 do 03.07.2022

EDK 2020

EDK 2010

EDK 2019

edk2019

EDK 2018

edk-2018-logo

EDK 2017

big edk2017

EDK 2016

lnp2016

Ta witryna używa plików cookies zapewnienia pełnej funkcjonalności dla różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. index.php?id=5