OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po każdej Mszy św. a w tygodniu po ostatniej Mszy św.
  2. Dzisiaj w kaplicy w Wyrykach Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Suma odpustowa o godz. 12.30. Dziękuję za przygotowanie otoczenia kaplicy na dzisiejszą uroczystość i modlitwę wszystkich obecnych.
  3. W czwartek 29 czerwca wypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w kościele o godz. 17.00. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po Mszach świętych, a w sobotę Różaniec w intencji pokoju na świecie. Zapraszam Wszystkich do kaplicy i kościoła.
  5. W niedzielę 2 lipca w Kodniu - Diecezjalny Dzień Chorego – I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie – Rozpoczęcie o godz. 10.30. Suma pontyfikalna w intencji chorych, cierpiących i osłabionych wiekiem pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy o godz. 12.00. Program Uroczystości na tablicy ogłoszeń przy kościele.
  6. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 26.06 do 02.07.2023