OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj po mszach św. zbiórka ofiar do puszki na budujące się kościoły w naszej diecezji.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po każdej Mszy św. a w tygodniu po ostatniej Mszy św.
  3. W czasie Oktawy Bożego Ciała, proszę też o zadbanie o piękno procesji wokół kościoła; poniedziałek = Wyryki-Połód; wtorek = Zamołodycze i Lipówka; środa = Kaplonosy; czwartek = Horostyta, Lubień i Zahajki; Proszę mamy dzieci z klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich o przygotowanie ich do sypania kwiatów i niesienia poduszek z szarfami, tak jak w Boże Ciało.
  1. We wtorek 13 czerwca po Mszy św o godz. 17.00 i procesji Oktawy Bożego Ciała, Nabożeństwo fatimskie.
  1. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i po Mszy św błogosławieństwo dzieci.
  2. W piątek 16 czerwca wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w kościele o godz. 17.00 i 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę 18 czerwca po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na KUL.
  4. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 12.06 do 18.06.2023