1. Zapowiedzi:

• Tomasz Edward Borodziej, kawaler i Ilona Milena Pisiewicz, panna oboje z Pruszkowa Parafii Św. Kazimierza – zapowiedź – 2

• Bartłomiej Greczuk, kawaler z Parafii Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Białej Podlaskiej i Magdalena Tokarska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź – 2.

1. Dzisiaj w niedzielę 5 marca br. zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom.

1. W tym tygodniu w dniach 10-12 marca (piątek, sobota, niedziela) będziemy przeżywali Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Msze święte z naukami rekolekcyjnymi w kościele o godz.12.00 i 18.00, w kaplicy godz. 16.00. W piątek i sobotę przybędą spowiednicy i będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

1. Droga Krzyżowa w piątek w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 18.00.

1. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

1. W naszej Parafii zbiórka świec potrzebnych na Ukrainie do dnia 12 marca 2023r. w kaplicy i kościele.

1. Od dzisiaj w naszej Parafii trwa zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła i kaplicy w bieżącym roku, oraz na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Proszę o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki kandydatów do bierzmowania, Radnych Parafialnych oraz osoby chętne.

1. Echo Katolickie jest dostępne na stoliku.

od 06.03 do 12.03.2023