1. Zapowiedzi:

• Tomasz Edward Borodziej, kawaler i Ilona Milena Pisiewicz, panna oboje z Pruszkowa Parafii Św. Kazimierza – zapowiedź – 1

• Bartłomiej Greczuk, kawaler z Parafii Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Białej Podlaskiej i Magdalena Tokarska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź – 1.

1. Dzisiaj w niedzielę 26 lutego br. ofiary zbierane na tacę, przeznaczone są na cele inwestycyjne w diecezji. A po każdej Mszy Świętej, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

1. W tym tygodniu będziemy przeżywali pierwszy piątek, sobotę i niedzielę miesiąca.

1. Droga Krzyżowa w piątek w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 17.30.

1. W sobotę wypada Święto Św. Kazimierza Królewicza, patrona naszego Arcypasterza. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Kazimierzu.

1. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

1. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Ogłoszenie Caritas: W związku z trwającą wojną na Ukrainie, ciągle dostosowujemy naszą pomoc. Widzimy bardzo dużą potrzebę dostarczania świec na terytorium Ukrainy. Potrzebne są one zarówno w miejsca objęte walkami, ale i na terenie całego kraju. Bardzo dużo elektrowni zostało zniszczonych a te co jeszcze są sprawne nie są w stanie dostarczać energii do wszystkich odbiorców. Prąd wg różnych podziałów pojawia się na kilka godzin w ciągu doby. Mamy dużo zapytań co zrobić ze świecami z naszych domów, które nie są wypalone a są niepotrzebne.Wraz z aprobatą Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza organizujemy w całej diecezji zbiórkę niepotrzebnych świec z naszych domów. W naszej Parafii zbiórka świec do dnia 12 marca 2023r. w kaplicy i kościele.

1. Echo Katolickie jest dostępne na stoliku.

od 27.02 do 05.03.2023