1. Droga Krzyżowa w piątek w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 17.30.

1. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

1. W naszej Parafii zbiórka świec potrzebnych na Ukrainie do dzisiaj - 12 marca 2023r. w kaplicy i kościele.

1. Caritas Diecezji Siedleckiej zachęca do włączenia się w ogólnopolską akcję charytatywną „Jałmużna Wielkopostna”. Można to zrobić nabywając baranka z białej czekolady – 10 zł., paschalik-świeca na stół wielkanocny – 20zł. i pomóc najbardziej potrzebującym

1. Wójt Gminy Wyryki serdecznie zaprasza dziś na godzinę 15.00 wszystkie Panie (i ich Panów również) do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyrykach na uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet.

1. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Wyrykach informuje, że trwa nabór do szkoły podstawowej i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/24. Szkoła oferuje dla dzieci 3 - 6 letnich 10 - godzinny pobyt w przedszkolu, zapewnia pełne, wyżywienie: śniadania, dwudaniowe obiady i podwieczorki. Wzory dokumentów niezbędne do rekrutacji do przedszkola i szkoły znajdują się na stronie internetowej szkoły. Dyrektor szkoły serdecznie zaprasza do zapisu dzieci do szkoły i oddziałów przedszkolnych w Wyrykach.

2. Kończą się Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii. Dziękuję naszemu Rekolekcjoniście ks. Jakubowi Wyrozębskiemu za ich przeprowadzenie i życzę wielu radości ze Zmartwychwstania Pańskiego oraz sił i wytrwałości w dokończeniu studiów i jak najlepszej obrony pracy doktorskiej.

1. Echo Katolickie jest dostępne na stoliku.

od 13.03 do 19.03.2023