1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 a w tygodniu po ostatniej Mszy św.

2. Dzisiaj w Uroczystość Najświętszej Trójcy kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej wymaganej w życiu katolika przykazaniem kościelnym.

3. Dziękuję Panu Arkowi Żukowi za wykoszenie trawy przy kościele.

4. Rodziców dzieci klas zerowych, pierwszych i drugich szkoły podstawowej proszę o wykoszenie trawy przy kościele, wokół plebanii i na parkingach przed Uroczystością Bożego Ciała.

5. W czwartek wypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte według porządku niedzielnego. Po Mszy św o godz. 12.00 uroczysta Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy w Lubieniu. Na Procesję zabieramy wszystkie chorągwie i feretrony. Wszystkich Parafian proszę o włączenie się w procesję (dzieci z klas trzeciej, drugiej, pierwszej i młodsze z Mamami zapraszam do sypania kwiatów i niesienia poduszek z szarfami. Próba odbędzie się jutro (poniedziałek 13 czerwca) o godz. 18.30 przy kościele – prowadzi Pani Katechetka Alina Hulip. Zachęcam też do udekorowania domów, kapliczek i krzyży - to będzie świadectwo naszej żywej wiary. Za udział w uroczystym śpiewie ,,Przed tak wielkim Sakramentem” można uzyskać odpust zupełny.

6. Proszę o przygotowanie czterech ołtarzy w Lubieniu na Procesję Eucharystyczną we czwartek:

pierwszy ołtarz – mieszkańców Wyryki Kolonia;

drugi ołtarz – mieszkańców Wyryki Adampol;

trzeci ołtarz – mieszkańców Wyryki Połód;

czwarty ołtarz – mieszkańców Wyryki Wola.

Państwo Sołtysowie i Radni Parafialni wymienionych miejscowości proszeni są o wzięcie odpowiedzialności za przygotowanie ołtarzy a Pan Zbigniew Panasiuk z Lubienia ustali miejsca ich przygotowania.

1. W czasie Oktawy Bożego Ciała, proszę też o zadbanie o piękno procesji wokół kościoła; piątek = Wyryki-Adampol i Wyryki-Kolonia; sobota = Wyryki-Wola; niedziela godz. 12.00 =Wszyscy cała Parafia, poniedziałek = Wyryki-Połód; wtorek = Zamołodycze i Lipówka; środa = Kaplonosy; czwartek = Horostyta, Lubień i Zahajki; Proszę mamy dzieci z klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich o przygotowanie ich do sypania kwiatów i niesienia poduszek z szarfami, tak jak w Boże Ciało.

2. Taca Remontowa będzie zbierana w czwartek (nowe lekcjonarze i nowe ławki na plac przy kościele)

3. Ofiarność: Bezimienna 100 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

4. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 13.06 do 19.06.2022