1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 a w tygodniu po ostatniej Mszy św.

2. W dzisiejszą niedzielę 19 czerwca po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na KUL.

3. W środę 23 czerwca wypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Odpust Uroczystości Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w kaplicy w Wyrykach zostaje przeniesiony na niedzielę 26 czerwca 2022r. o godz. 12.30 suma odpustowa. Proszę o przygotowanie kaplicy i jej otoczenia, procesji wokół kaplicy oraz obiadu dla zaproszonych księży z naszego dekanatu.

4. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i po Mszy św błogosławieństwo dzieci.

5. W czerwcu modlimy się Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na popołudniowe nabożeństwa czerwcowe do kościoła.

6. W piątek 24 czerwca zakończenie roku szkolnego. Msza św. w kościele dla Szkoły im. Jana Pawła 2 w Kaplonosach o godz. 8.00, w kościele w Lubieniu. Msza św. dla Szkoły w Wyrykach o godz. 9.15 w kaplicy w Wyrykach.

7. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. w kościele o godz. 17.00.

8. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 20.06 do 26.06.2022