1. Zapowiedzi:

• Karol Dominik Warda, kawaler z naszej Parafii i Paulina Sawoniuk, panna z Parafii M. B. Różańcowej w Sławatyczach – zapowiedź – 2.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, w kościele nabożeństwo wynagradzające za grzechy po Mszy św o godz. 10.00.

2. Dzisiaj w niedzielę po mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na budujące się kościoły w naszej diecezji.

3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 a w tygodniu po ostatniej Mszy św. wieczorowej.

4. Przyszła niedziela jest Uroczystością Najświętszej Trójcy kończącą okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej wymaganej w życiu katolika przykazaniem kościelnym.

5. W piątek lub sobotę (w zależności od pogody) proszę rodziców dzieci klas czwartych, które w przyszłą niedzielę 12 czerwca, na Mszy św. o godz. 12.00 będą obchodziły uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii św. o wykoszenie trawy przy kościele, plebanii i parkingach.

6. Ofiarność: Bezimienna 400 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

7. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 06.06 do 12.06.2022