1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. (do dnia 28.03.2020 r. zarażonych w Polsce – 1538 osób, 18 ofiar śmiertelnych). Zostańcie w domu na wytrwałej modlitwie.
    Dyspensa od uczestniczenia we mszach św. w uroczystości i niedziele aż do odwołania. Na terenie kościoła i kaplicy nie może być więcej niż 5 osób + kapłan i organista.

1. Dziękuję Wszystkim w naszej Parafii za odpowiedzialną postawę wobec zarządzeń w trudnym czasie. Polecam Was Wszystkich cierpiącemu Zbawicielowi świata w każdej celebrowanej Mszy świętej i modlitwie osobistej.

2. Modlimy się w domach przez pośrednictwo telewizji, radia, internetu. Proszę każdego dnia (ważne! prośba z Fatimy!) o godz. 15.00 o pomoc z nieba modlimy się trzy razy Ojcze nasz – do Boga w Trójcy Świętej Jedynego i Prawdziwego, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o godz.20.30 w każdym domu odmawiamy różaniec o oddalenie pandemii koronawirusa. W tym czasie będę modlił się w kościele przed Najświętszym Sakramentem.

1. Każdego dnia będzie kościół otwarty na modlitwę pojedynczych osób.

1. Msze święte będą celebrowane według terminarza podanego w intencjach. Szczególnie w niedziele ze względu na ograniczenia epidemiologiczne proszę o umożliwienie uczestniczenia w kaplicy i kościele zamawiającym intencje.

1. Sakrament Pokuty – możliwość spowiedzi każdego dnia przed Mszą św. a także po umówieniu telefonicznym tel. kom. 796 626 775. Dyżur Spowiedniczy w kościele po każdej Mszy św. wieczorowej do godz. 20.00.

1. Droga Krzyżowa w piątek i Gorzkie Żale w niedzielę – ODWOŁANE.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa – Droga Przebaczenia w Rejonie Lubień z dnia 3.04.2020 r. zostaje przeniesiona na inny termin.

1. Wielki Tydzień rozpoczyna 5 kwietnia Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. ( przypomnienie – do 5 osób na Mszy św.).

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym ofiara Bezimienna 100 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcy.

1. Caritas Polska rozprowadza baranki wielkanocne w cenie 5 zł.

Ogłoszenia od 30 03 do 05 04 2020