1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce

od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. (do dnia 21.03.2020 zarażonych w Polsce – 536 osób, 5 ofiar śmiertelnych)

Dyspensa od uczestniczenia we mszach św. w uroczystości i niedziele aż do odwołania. Na terenie kościoła i kaplicy nie może być więcej niż 50 osób włącznie z kapłanem i organistą. Zostańcie w domu na modlitwie.

1. Dziękuję Wszystkim w naszej Parafii za odpowiedzialną postawę wobec zarządzeń w trudnym czasie. Polecam Was Wszystkich cierpiącemu Zbawicielowi świata w każdej celebrowanej Mszy świętej i modlitwie osobistej.

2. Modlimy się w domach przez pośrednictwo telewizji, radia, internetu. Proszę każdego dnia o godz. 20.30 w każdym domu odmawiamy różaniec o oddalenie pandemii koronawirusa. W tym czasie będę modlił się w kościele przed Najświętszym Sakramentem.

1. Każdego dnia będzie kościół otwarty na modlitwę pojedynczych osób.

1. Msze święte będą celebrowane według terminarza podanego w intencjach. Szczególnie w niedziele ze względu na ograniczenia epidemiologiczne proszę o umożliwienie uczestniczenia w kaplicy i kościele zamawiającym intencje.

1. Sakrament Pokuty – możliwość spowiedzi każdego dnia przed Mszą św lub po Mszy św. a także po umówieniu telefonicznym tel. kom. 796 626 775

2. Droga Krzyżowa w piątek i Gorzkie Żale w niedzielę - ODWOŁANE

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym ofiara bezimienna 100 zł. Bóg zapłać Ofiarodawcy.

1. Caritas Polska rozprowadza baranki wielkanocne w cenie 5 zł.

1. Prasa katolicka w ograniczonym nakładzie znajduje się na stoliku.

od2303do29032020