1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej, miesiąc maryjny, specjalny miesiąc misyjny. Zapraszam wszystkie dzieci także przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św., młodzież i kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców i wszystkich dorosłych do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Maryi Matki Bożej.

1. W przyszłą niedzielę 13 października będziemy przeżywali 19 Dzień Papieski pod hasłem:,,Wstańcie, chodźmy”, a ofiary zbierane po Mszach św do puszki przeznaczone będą na Dzieło Nowego Tysiąclecia dla niezamożnej kształcącej się młodzieży.

1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z naszej parafii uczęszczające do Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Kaplonosach zaprezentują w kościele montaż słowno-muzyczny z okazji 19 Dnia Papieskiego. Zapraszamy.

1. W przyszłą niedzielę 13 października będzie zbierana ,,taca remontowa”

1. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od3009do06102019