1. Spotkanie Pielgrzymów gr. 17 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę oraz Dobrodziejów i Przyjaciół Pielgrzymki w Parafii Św. Ludwika we Włodawie dzisiaj 15 września 2019 roku o godz. 16.00.

2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce IX Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego pod hasłem: "Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38)

3. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie oraz pielgrzymowanie w 27 Pieszej Pielgrzymce do Kodnia z naszej parafii w dniach 6-7 września.

4. Dzisiaj w czasie Mszy świętych jest zbierana ,,taca remontowa”.

5. We wtorek wyrusza pielgrzymka autokarowa Kół Żywego Różańca z naszej Parafii na Jasną Górę w Częstochowie. Wyjazd wtorek godz. 7.00 z parkingu przy kościele w Lubieniu. Są jeszcze trzy wolne miejsca.

6. Zapraszam uczniów klasy siódmej i starszych z naszej parafii, w sobotę 21 września do kościoła o godz. 10.00 na katechezę dla kandydatów, którzy chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej - sakramentu bierzmowania.

7. W sobotę 21 września o godz. 18.00 zapraszam na katechezę w kościele rodziców dzieci z klasy trzeciej szkoły podstawowej w naszej parafii, które będą przygotowywały się do sakramentów Pokuty i Pierwszej Komunii świętej

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Radiową. Do naszej parafii przybędzie kapłan z Katolickiego Radia Podlasie. Wygłosi homilie i zbierze ofiary na tacę na funkcjonowanie Katolickiego Radia Podlasie.

9. Zaproszenie: Diecezjalne Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie zaprasza do udziału w weekendowych rekolekcjach małżeńskich pod nazwą "Remanent małżeński". Zaproszenie skierowane jest do wszystkich małżeństw pragnących pogłębiać swoje życie małżeńskie. Rekolekcje poprowadzą ks. Łukasz Kałaska oraz małżeństwo Jadwiga i Jacek Pulikowscy, od wielu lat zaangażowani w duszpasterstwo rodzin w kraju i zagranicą. Rekolekcje odbędą się w dniach 4-6 października, koszt udziału 180zł od pary. W ramach rekolekcji organizatorzy zapewniają obiady raz stół kawowy. Więcej szczegółów i zapisy na stronie parczewskiej bazyliki www.bazylikaparczew.pl i plakacie informacyjnym na tablicy ogłoszeń.

REMANENT2 pulikowski0406102019

10. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od16do25092019