1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej, miesiąc maryjny, specjalny miesiąc misyjny. Zapraszam wszystkie dzieci także przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św., młodzież i kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców i wszystkich dorosłych do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo Maryi Matki Bożej.

1. W ostatnią niedzielę do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano 620 zł, na tacę remontową 1950zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny w Kościele w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym. Pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na misje.

1. Dzisiaj katecheza dla Rodziców dzieci z klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Kaplonosach na Mszę św. o godz. 10.00 a po Mszy na katechezę i zapisy do przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

1. W przyszłą niedzielę 27 października zapraszam Rodziców dzieci z klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Wyrykach na Mszę św. o godz. 10.00 w kościele a po Mszy na katechezę i zapisy do przygotowania do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

1. Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych ,,Hospicjum” z Włodawy w ramach XVI Kampanii „Hospicjum to też życie” po hasłem „Ważni-niewidzialni. Zauważ, zrozum, wesprzyj”, w przyszłą niedzielę 27 października po Mszach świętych przy kaplicy w Wyrykach i kościele w Lubieniu, będzie prowadzić zbiórkę funduszy do puszek na budowę włodawskiego hospicjum.

1. Jest możliwość zamówienia flag biało-czerwonych w cenie 10 zł. bez drzewca ale z uszytą szerszą zakładką na drzewiec. Chętni mogą zapisać się w zakrystii.

1. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie w cenie 2,50 zł i kartki wypominkowe.

od2110do27102019