1. W sobotę 14 września w Parafii Najświętszego Serca Jezusa we Włodawie o godz. 10.00 Katechezy Chrzcielne dla rodziców naturalnych i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka. Uczestniczenie w katechezach i pisemne potwierdzenie jest podstawą do uzyskania zaświadczenia dla rodziców chrzestnych.

1. W sobotę 14 września cała Polska włącza się w modlitwę pod Krzyżem. Takie wydarzenie, podobnie jak ,,Różaniec do granic”, nie może odbyć się bez naszego udziału. Nasza Parafia również została zgłoszona Organizatorom, jako oficjalne miejsce modlitwy. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.30, potem Różaniec, Droga Krzyżowa, Adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski o godz. 21.00. Zapraszam do udziału Wszystkich Parafian od najmłodszych do najstarszych. Zadbajcie tak o codzienne obowiązki, by w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego nikogo tutaj nie zabrakło.

1. Spotkanie Pielgrzymów gr. 17 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę oraz Dobrodziejów i Przyjaciół Pielgrzymki w Parafii Św. Ludwika we Włodawie w przyszłą niedzielę 15 września 2019 roku o godz. 16.00.

1. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy świętych będzie zbierana ,,taca remontowa”.

1. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od09do15092019