1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii delegata Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach, dziekujemy za słowo Boże i życzymy wytrwałości w drodze powołania kapłańskiego.
2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszach św. w kościele.
3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św dla dzieci, rodziców i Grona Pedagogicznegow szkole w Kaplonosach o godz. 8.00 a w kaplicy w Wyrykach o godz. 9.00
4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Po mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę zmiana godzin Mszy św. : w kościele o godz. 7.30 w kaplicy w Wyrykach o godz. 9.00.
5. W sobotę 7 września w Parafii Najświętszego Serca Jezusa we Włodawie rozpoczynają się o godz. 10.00 Katechezy Chrzcielne dla rodziców naturalnych i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka. Uczestniczenie w katechezach i pisemne potwierdzenie jest podstawą do uzyskania zaświadczenia dla rodziców chrzestnych.
6. W dniu 6 września z naszej Parafii wyrusza 27 Piesza Pielgrzymka do Kodnia. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
7. Spotkanie Pielgrzymów gr. 17 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę oraz Dobrodziejów i Przyjaciół Pielgrzymki w Parafii Św. Ludwika we Włodawie w dniu 15 września 2019 roku o godz. 16.00
8. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od0209do09092019