1. W niedzielę 18 sierpnia zbierano ofiary na ,,tacę remontową” w kwocie 23010zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.
  2. Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizowanie Dożynek parafialnych i Pikniku rodzinnego.
  3. Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej odbędzie się 31 sierpnia w sobotę. Szczegóły na plakacie informacyjnym.
  4. W przyszłą niedzielę 1 września przybędzie do naszej parafii delegat Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach, który wygłosi słowo Boże , zbierze ofiary na potrzeby Seminarium duchownego naszej diecezji i będzie rozprowadzał kalendarze seminaryjne na 2020 rok.
  5. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasna Górę w dniach 17-18 września 2019 r (wtorek-środa). Koszt uzależniony jest od liczby uczestników. Zapisy przyjmuje Pan Zbigniew Panasiuk z Lubienia. Są jeszcze trzy wolne miejsca.
  6. W dniu 6 września z naszej Parafii wyrusza 27 Piesza Pielgrzymka do Kodnia. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od2608do1092019