Zapowiedzi:
1. Piotr Zarczuk, kawaler z parafii tutejszej i Sylwia Tchórz, panna z Parafii Św. Izydora w Woli Wereszczyńskiej – zapowiedź – 2.

2. Dzisiaj w niedzielę 18 sierpnia zbierane są ofiary na ,,tacę remontową”.

3. W 100-lecie erygowania naszej Parafii, Dziękczynienie za plony i Piknik rodzinny przy parafii Św. Mikołaja w Lubieniu, dnia 18 sierpnia (niedziela) organizuje Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej "Koalicja Kulturalna"w Wyrykach i nasza parafia.

4. W Przychodni Lekarskiej ,,Salus” w Wyrykach 155, dnia 21 sierpnia 2019 roku (środa) od godz. 8.00 odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów i USG piersi, oraz Echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Rejestracja tel. 82 591 30 09. Bliższe informacje w przychodni.

5. Diecezjalna Rada Żywego Różańca, Moderatorzy Rejonowi i Diecezjalny Moderator ks. Grzegorz Koc zapraszają na pielgrzymkę Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej w dniu 31 sierpnia 2019 r (sobota). Od godz. 10.00 do 15.00 wykłady, spotkania, Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy, Agapa i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Koszt rejestracji na miejscu 5 zł od osoby.

6. W naszej parafii organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasna Górę w dniach 17-18 września 2019 r (wtorek-środa). Koszt uzależniony jest od liczby uczestników. Zapisy przyjmuje Pan Zbigniew Panasiuk z Lubienia. Są jeszcze wolne miejsca.

7. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od18do25082019