1. Nabożeństwa majowe z Litanią do Najświętszej Maryi Panny w kościele w Lubieniu o godz. 17.30. w kaplicy w Wyrykach o godz. 19.00 (w środę o godz. 16.00)

1. Dzisiaj 19 maja w naszej parafii gościmy naszego misjonarza, Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin ks. kan. dr Jacka Seredę i rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do misji świętych w naszej parafii.

1. Dzisiaj w naszej parafii ,,taca remontowa”.

1. W piątek 24 maja, we Wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych wypada 5 rocznica ingresu do katedry siedleckiej biskupa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o naszym Arcypasterzu w modlitwach.

1. Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza w niedzielę 26 maja do Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet pod hasłem „ Kobieta urzekająca”

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka.

od2005do02062019