OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W najbliższą niedzielę 25 sierpnia, w naszej Parafii będziemy gościli delegata Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby kształcenia przyszłych kapłanów.
  1. Tegoroczny Jarmark Pauliński we Włodawie połączony z Odpustem Św. Ludwika odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia. Przygotowany jest bogaty program wydarzeń. W sobotę m.in. na sesja naukowa od godz. 15:00 i biesiada od godz. 19:00. W niedzielę w programie m.in. inscenizacja w Różance, koncerty, pokazy teatru ulicznego, gościniec włodawski, licytacja piłek Roberta Lewandowskiego i Igi Świątek oraz wiele atrakcji dla rodzin i dzieci. Ze szczegółami można zapoznać się na plakatach oraz na stronie internetowej jarmarkwlodawa.paulini.pl. Suma odpustowa pod przewodnictwem o. wikariusza generalnego zakonu paulinów o godz. 10:30. Ojcowie Paulini zapraszają.
  2. W Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia we Włodawie-Orchówku, w niedzielę 25 sierpnia Uroczystość Odpustowa. O godz.11:30 – uroczysta suma pod przewodnictwem ks. Marka Kota, dziekana włodawskiego i proboszcza z parafii Serca Jezusowego.
  3. Moderatorzy Rejonowi i Diecezjalna Rada Żywego Różańca serdecznie zapraszają na Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej w dniu 31 sierpnia 2024r. Program pielgrzymki:

9.00 Rejestracja

10.00 Rozpoczęcie – O. Łukasz Flader – Przeor, ks. kan. dr Grzegorz Koc Diecezjalny Moderator Żywego Różańca

10.15 Konferencja: ,,Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” ks. kan. dr Mateusz Czubak

11.00 Modlitwa różańcowa prowadzona przez dzieci

12.00 Msza Święta z włączeniem nowych kół i odnowieniem zobowiązań przynależności do Żywego Różańca pod przewodnictwem Ks. Bp. Kazimierza Gurdy

13.30 Adoracja

14.00 Agapa

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

1. Zakończenie

Zapisy przyjmuje zelatorka dekanalna.

1. W naszej Parafii zostały wprowadzone Standardy Ochrony Małoletnich wymagane prawem państwowym.
  2. Na stoliku jest dostępny nowy numer Echa Katolickiego.