OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dnia 14-go lipca 2024 r. przy sanktuarium w Orchówku, odbędzie się III Festiwal Pieśni Maryjnych. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00 
  1. W dniach 24 -25 lipca tego roku z parkingu przy kościele w naszej parafii wyrusza pielgrzymka autokarowa do Strachocina – miejsca urodzin Św. Andrzeja Boboli zamordowanego przez kozaków, Głównego Patrona Polski oraz do Markowej – miejsca zamieszkania i męczeństwa Bł. Rodziny Ulmów. Pielgrzymka z obiadem, kolacją i noclegiem pierwszego dnia oraz śniadaniem i obiadem drugiego dnia. Zapisy przyjmuje Pan Zbigniew Panasiuk z Lubienia tel km. 5O9 2O8 563
  1. Dnia 28 lipca w Parafii Św. Ludwika odbędzie się słodka niedziela połączona z kawiarenką. Ofiary przeznaczone będą na potrzeby grupy idącej z Włodawy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym dniu również będą przyjmowane zapisy na Pieszą Pielgrzymkę oraz będą przyjmowane intencje na pielgrzymkę duchową. 
  1. Na stoliku jest dostępny nowy numer Echa Katolickiego oraz druki intencji pielgrzymowania duchowego.

od 08.07 do 14.07.2024