OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Dzisiaj wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego a w naszej parafii o godz. 10.00 także Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Następna Msza święta o godz. 12.30. 
  1. Dziękuję rodzicom dzieci, które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej za uporządkowanie terenu kościoła, plebanii i parkingów oraz za dekorację wnętrza kościoła na dzisiejszą uroczystość. 
  1. Dzieci klas trzecich codziennie do przyszłej niedzieli z wdzięcznością Panu Jezusowi uczestniczą w ,,Białym Tygodniu”. 
  1. Dzieci klas czwartych naszej Parafii w przyszłą niedzielę będą przeżywały Rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii świętej na Mszy św. o godz. 10.00 
  1. Jutro Nabożeństwo Fatimskie w Lubieniu. Nabożeństwa majowe codziennie w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu o godz. 17.30.
  2. Przyszła niedziela jest Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończącą Okres Wielkanocny. W Polsce, decyzją Konferencji Episkopatu Polski, obowiązek przyjęcia Komunii świętej wielkanocnej kończy się Uroczystością Najświętszej Trójcy, która w tym roku wypada 26 maja. (Wymaganie trzeciego Przykazania Kościelnego.).
  3. W przyszłą niedzielę będzie zbierana ,,taca remontowa”.
  4. Prasa katolicka dostępna na stoliku – Echo Katolickie w cenie – 4 zł.

od 13.05 do 19.05.2024