OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Zapowiedzi: Adrian Paluszkiewicz, kawaler z Parafii tutejszej i Aleksandra Sawicka, panna z Parafii Św. Michała Archanioła w Kamieniu Lubelskim – zapowiedź - 2,
  2. Dzisiaj w niedzielę świętujemy Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na działalność Caritas.
  3. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej we wtorek 9 kwietnia 2024 r. o godz. 18.00 w kościele będą zdawać egzamin z nauczonych modlitw.
  4. We wtorek 9 kwietnia 2024 r. na parkingu przy kościele w Lubieniu do godz. 16.00 będzie można oddać elektrośmieci. Green Office Ecologic Sp. z o. o. poprzez swoją działalność wspiera Sekcję Polską Pomoc Kościołowi w Potrzebie w realizacji projektów humanitarno-edukacyjnych.
  5. Przypominam o przykazaniu kościelnym, aby w Okresie Wielkanocnym przystąpić do Komunii świętej. Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski czas liczy się od Środy Popielcowej do Uroczystości Najświętszej Trójcy, która wypada 26 maja 2024r.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na bieżące remonty i naprawy (taca remontowa).
  7. Prasa katolicka dostępna na stoliku – Echo Katolickie w cenie – 4 zł.

 

od 08.04 do 14.04.2024