OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Zapowiedzi: Adrian Paluszkiewicz, kawaler z Parafii tutejszej i Aleksandra Sawicka, panna z Parafii Św. Michała Archanioła w Kamieniu Lubelskim – zapowiedź - 1 
  1. Dziękuję Wszystkim za piękną postawę wiary: uczestniczącym w zbiórce ofiar na kwiaty do Grobu Pana Jezusa i Zbierającym na sprzątanie kościoła i kaplicy, Państwu Panasiukom z Lubienia za dekorację kościoła na święta, Państwu Kulickim za dekorację kaplicy, uczestniczącym w adoracji przy Grobie Pana Jezusa, uczestnikom procesji rezurekcyjnej: ministrantom, dzieciom niosącym poduszki, niosącym chorągwie, feretrony, baldachim, Panu Organiście i chórzystom za prowadzenie śpiewu. Jezus zmartwychwstał. Zwyciężył zło i przychodzi do nas pogłębić naszą wiarę, ukazać nadzieję i obdarzyć Miłością miłosierną każdego dnia. 
  1. Jutro ofiary zbierane na tace przeznaczone będą na szkoły katolickie w naszej diecezji. 
  1. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (Oktawa Wielkanocy). 
  1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa wynagradzające po Mszy świętej. Pierwsza sobota miesiąca z nabożeństwem wynagradzającym w kościele po Mszy św o godz. 17.30 i pierwsza niedziela miesiąca z adoracją Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy świętej. 
  1. Przyszła niedziela jest Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Caritas. 
  1. We wtorek 9 kwietnia 2024 r. na parkingu przy kościele w Lubieniu do godz. 16.00 będzie można oddać elektrośmieci. Green Office Ecologic Sp. z o.o. poprzez swoją działalność wspiera Sekcję Polską Pomoc Kościołowi w Potrzebie w realizacji projektów humanitarno-edukacyjnych. 
  1. Prasa katolicka dostępna na stoliku – Echo Katolickie w cenie – 4 zł.

od 01.04 do 07.04.2024