OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękuję Rodzicom dzieci klas trzecich za uporządkowanie terenu przy kościele, wokół plebanii (wycięcie krzewów i samo zasianych drzewek) wykoszenie trawy itp. oraz przygotowanie dekoracji kościoła na dzisiejszą uroczystość Pierwszej Komunii św. Bóg zapłać.
  2. Od jutra codziennie o godz. 17.30 przez cały tydzień w kościele, będziemy dziękowali razem z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami, za dar obecności Pana Jezusa w Eucharystii.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie w kaplicy w Wyrykach o godz. 16.00 w kościele w Lubieniu o godz. 17.30.
  1. Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas czwartych szkół podstawowych naszej Parafii będą przeżywały w najbliższą niedzielę 21 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 12.00.
  1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 15.05 do 21.05.2023