1. Dzisiaj 31 lipca, wyrusza 42 PPP na Jasną Górę pod hasłem – "Rodzina Nadzieją Kościoła". Grupa 17 z Włodawy zaprasza na pielgrzymią drogę. Szczegóły dotyczące zapisów podane są na plakacie w tablicy ogłoszeń.

1. Proszę, jak co roku, o gościnne przygotowanie dla pielgrzymów obiadu w Wyrykach i poczęstunku przy kościele w Lubieniu.

1. Możemy też włączyć się w dzieło Duchowej Pielgrzymki, przez codzienną modlitwę i nasze intencje niesione przez pielgrzymów, których będziemy dzisiaj gościć.

1. We wtorek 2 sierpnia można uzyskać w kościołach parafialnych odpust zupełny ,,Porcjunkuli”, pod zwykłymi warunkami: stan łaski Bożej, modlitewne nawiedzenie kościoła.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po mszach świętych.

1. Spowiedź pierwszopiątkowa dzieci, które ostatnio przystąpiły do Pierwszej Komunii św. każdego dnia przede mszą św.

1. W sobotę wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 18.00.

1. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 01.08 do 07.08.2022