;OGŁOSZENIA Duszpasterskie

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów ze względu na przypadające jutro wspomnienie Św. Krzysztofa patrona kierowców. W czasie poświęcenia będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2. W niedzielę 31 lipca, wyrusza 42 PPP na Jasną Górę pod hasłem – "Rodzina Nadzieją Kościoła". Grupa 17 z Włodawy zaprasza na pielgrzymią drogę. Szczegóły dotyczące zapisów podane są na plakacie w tablicy ogłoszeń.

1. Już dziś proszę, jak co roku, o przygotowanie dla pielgrzymów obiadu w Wyrykach i poczęstunku przy kościele w Lubieniu.

1. Możemy też włączyć się w dzieło Duchowej Pielgrzymki, przez codzienną modlitwę i nasze intencje niesione przez pielgrzymów, których będziemy gościć.

2. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 25.07 do 31.07.2022