1. Ze względu na stan epidemii koronawirusa w Polsce, wszyscy uczestniczący we Mszy św. w kościele i kaplicy powinni mieć zasłonięte nos i usta odpowiednią maseczką.

1. W miesiącu październiku modlimy się na różańcu do Matki Bożej o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników Nabożeństwa Różańcowe codziennie w kaplicy o godz. 16.00 a w kościele w Lubieniu o godz. 17.30. Zapraszam dzieci młodzież starszych do licznego udziału w tej modlitwie.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – nabożeństwa wynagradzające za grzechy po każdej Mszy św.

1. Dzisiejsza niedziela jest w naszej diecezji siedleckiej dniem dziękczynienia za Beatyfikację Męczenników Podlaskich, której dokonał papież Św. Jan Paweł II 6 października 1996 r., na placu św. Piotra w Rzymie.

1. W sobotę o godz. 10.00 w kościele w Lubieniu rozpocznie się przygotowanie kandydatów do przyjęcia Ducha Świętego i jego darów w sakramencie bierzmowania. Przygotowywać mogą się nasi parafianie z klas siódmej i ósmej szkoły podstawowej i starsi.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali 21 Dzień Papieski pod hasłem:,, Nie lękajcie się”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia pomagającą w kształceniu niezamożnej młodzieży.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 04.10 do 10.10.2021