1. Dzisiaj w niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 12.00 dziękujemy za dar sakramentów Pokuty i Eucharystii z dziećmi z klas piątych naszej parafii w pierwszą rocznicę przystąpienia do tych sakramentów.

1. Dzisiaj w Kościele Rzymskokatolickim liczenie wiernych i przystępujących do Komunii św.

1. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam dzieci, młodzież i starszych do spotkania z Matką Bożą i tajemnicami różańcowymi w modlitwie o pokój i nawrócenie grzeszników.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź przed każdą Mszą św. Nabożeństwa wynagradzajace za grzechy połączone z Nabożeństwem różańcowym.

1. Po konsultacjach przeprowadzonych ze służbami mundurowymi odpowiedzialnymi za czuwanie nad bezpieczeństwem w regionie stanu wyjątkowego, Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zdecydował o odwołaniu Diecezjalnej Pielgrzymki Jubileuszowej do Pratulina, połączonej z tegoroczną Pielgrzymką Mężczyzn, która miała odbyć się w pierwszą niedzielę października br. (3.10.2021)

2. Przypominam o segregowaniu śmieci na naszym cmentarzu parafialnym.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 27.09 do 03.10.2021