1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzajace za grzechy po każdej Mszy św.

1. W poniedziałek odwołana zostaje 29 Piesza Pielgrzymka z Lubienia do Kodnia, ze względu na stan wyjątkowy.

1. Dnia 8-go września (środa) w święto Narodzenia N.M.P., uroczystość 90-lecia powrotu obrazu Matki Bożej Pocieszenia do sanktuarium we Włodawie-Orchówku. O godz.16.30 nabożeństwo maryjne u OO. Paulinów, o 17.00 odbędzie procesja z obrazem M.B.Pocieszenia z Włodawy do Sanktuarium. Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00 odprawi ks. bp Grzegorz Suchodolski. Pomimo stanu wyjątkowego uroczystości się odbędą. Ojcowie Kapucyni zapraszają do udziału w Jubileuszu.

1. W sobotę w kościele o godz. 9.00 do 11.00 - dwie katechezy chrzcielne dla przyszłych rodziców i chrzestnych.

1. W sobotę w kościele o godz. 11.30 katecheza dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.

1. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Uroczystość Beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Msza św. z godziny 12.00 w naszym kościele w Lubieniu zostaje przełożona na godz. 16.00.

1. Przypominam o segregowaniu śmieci na naszym cmentarzu parafialnym.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna - 300 zł, Bezimienna – 200 zł, Bezimienna- 150 zł, Bezimienna - 100zł, Bezimienna -100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od0107do07072019