1. W środę 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. dla Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Wyrykach w kaplicy o godz. 9.00. Msza św. dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kaplonosach o godz. 17.00 w kościele w Lubieniu.

2. W tym tygodniu wypada:

• pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu z wynagrodzeniem za grzechy ludzkości po Mszach św. w Kaplicy o godz. 16.00 w kościele o godz. 17.30.

• pierwsza sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą różańcową wynagradzającą za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. w kościele o godz. 18.00,

• pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu wynagradzająca za grzechy ludzkości po Mszach św. w kaplicy i kościele.

• Przed każdą Mszą św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

1. W sobotę 4 września w Pratulinie odbędzie się 11 Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. W programie Pielgrzymki: 10.00 - Słowo Biskupa Siedleckiego, 10.10 – Konferencje tematyczne, 11.45 – Msza św pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, homilię wygłosi Ks. Bp. Henryk Tomasik. Pielgrzymkę zakończy wspólna Agapa.

1. Przypominam o segregowaniu śmieci na naszym cmentarzu parafialnym.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Bezimienna - 200 zł, Bezimienna -100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 30.08 do 05.09.2021