OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 8.11.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy - 1 osoba na 15m² (czerwona strefa)

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach św. w kościele. Koła Żywego Różańca zmieniają tajemnice różańcowe. Przypomnę, że każdego miesiąca należy przekazać następnej osobie tajemniczkę różańcową i przyjąć następną. Niedopuszczalne jest odmawianie miesiącami tej samej tajemniczki w Kole Żywego Różańca przez tę samą osobę.
  1. W sobotę o godz. 10.00 w kościele, katecheza dla rodziców i dzieci klas trzecich naszej parafii. (jedno z rodziców i dziecko).
  1. Prasa katolicka jest dostępna na stoliku.

od 08.02 do 14.02.2021