1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 8.11.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy -

1 osoba na 15 m² - (czerwona strefa)

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Caritas.

1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. poświęcenie wody. Każdy może przynieść w buteleczkach wodę do kościoła i kaplicy, która zostanie poświęcona i będzie służyła wszystkim domownikom.

1. Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Proszę Radnych Parafialnych i osoby, które zechcą pomóc w ich rozprowadzeniu a szczególnie z Ignacowa, Kolonii Wyryki i Zamołodycz. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są w cenie 7 zł., 13zł., 20zł.

1. Roraty w środę o godz. 6.30 w Lubieniu a w sobotę o godz. 6.30 w Wyrykach. Zapraszam na wspólne modlitewne czuwanie z Maryją na przyjście Zbawiciela świata.

1. Spowiedź adwentowa dla wszystkich przed każdą Mszą św. a w miarę potrzeby także po Mszy św. każdego dnia w okresie Adwentu. Jest także możliwość umówienia się nawet telefonicznie na bardziej odpowiadający termin i godzinę, aby skorzystać z Sakramentu Pokuty i Eucharystii.

1. W poniedziałek 21 grudnia 2020r. od godz. 9.00 chciałbym odwiedzić chorych w naszej parafii, dlatego proszę o zgłoszenia chorych, którzy chcą przed Uroczystością Bożego Narodzenia przystąpić do Sakramentu Pokuty i przyjąć Komunię świętą.

1. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 14.12 do 20.12.2020