1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 8.11.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy -

1 osoba na 15 m² - (czerwona strefa)

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczynamy Adwent.

1. Zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Proszę Radnych Parafialnych i osoby, które zechcą pomóc w rozprowadzeniu w każdej wiosce naszej parafii opłatków i świec Caritas Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 7 zł., 13zł., 20zł.

1. Roraty w środę o godz. 6.30 w Lubieniu a w sobotę o godz. 6.30 w Wyrykach. Zapraszam na wspólne modlitewne czuwanie z Maryją na przyjście Zbawiciela świata.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach św.

1. Spowiedź adwentowa dla wszystkich przed każdą Mszą św. a w miarę potrzeby także po Mszy św każdego dnia w okresie Adwentu.

1. W przyszłą 2 niedzielę Adwentu - 6 grudnia, będziemy dziękowali Św. Mikołajowi Patronowi naszej parafii za wyproszone dla nas łaski Boże i wstawiennictwo za nami wszystkimi przed Pana Boga tronem.

1. W przyszłą niedzielę w całej Polsce obchodzimy XXI Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na ten cel.

1. Na potrzeby parafii wpłynęła ofiarność: Bezimienna - 300 zł, Bezimienna 100zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 30.11 do 06.12.2020