1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

Od dnia 17.10.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy -

1 osoba na 7 m² - (czerwona strefa)

1. W ostatnią niedzielę na tacę remontową zebrano 1241zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

2. Dziękuję za zgrabienie liści przy kościele w Lubieniu i kaplicy w Wyrykach.

1. Decyzją Premiera Rządu Polskiego cmentarze są zamknięte od 31 października do 2 listopada 2020 r ze względu na zagrożenie zarażenia się koronawirusem.

1. Dzisiaj 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 potem modlitwa za zmarłych w kościele.

2. W poniedziałek 2 listopada Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 potem modlitwa za zmarłych w kościele.

1. Modlitwa Wypominkowa (czytanie kartek wypominkowych) w tym tygodniu:

Wtorek godz. 17.00 – Kaplonosy,

Środa godz. 17.00 – Lubień i Lipówka,

Czwartek godz. 17.00 – Wyryki-Połód,

Piątek godz. 17.30 – Wyryki Kolonia, Wyryki Wola, Wyryki Adampol,

Sobota godz. 18.00 - Zamołodycze, Zahajki, Horostyta, Ignaców i pozostałe.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Po Mszach świętych nabożeństwa wynagradzające.

2. Przez cały listopad, osiem wybranych dni (nie muszą być w kolejności), można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Odpust zupełny (całkowite darowanie kary czyśćcowej za grzechy już odpuszczone w sakramencie pokuty) uzyskujemy pod warunkami: stan łaski uświęcającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych. A osoby, które nie mogą być na cmentarzu ofiarowują modlitwę za zmarłych przed świętym obrazem w domu.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł. Bezimienna – 100zł. Bezimienna – 100zł, Bezimienna- 100zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku oraz kartki wypominkowe.

od 02.11 do 08.11.2020