1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. W ostatnią niedzielę 4 października na tacę na utrzymanie Stolicy Apostolskiej w Rzymie zebrano 780 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. W październiku w kościele i kaplicy modlimy się Różańcem Św. Rozważając tajemnice życia Jezusa i Maryi. Zapraszam wszystkich do modlitwy różańcowej, danej ludzkości jako ratunek dla świata przed słusznym gniewem Bożym za grzechy ludzi.

1. Katecheza dla Rodziców dzieci klas trzecich naszej parafii – odwołana.

1. Dzisiaj w niedzielę 11 października 2020 r obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem:,, TOTUS TUUS” (Cały Twój). Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej ale niezamożnej młodzieży.

1. We wtorek po Mszy św o godz. 17.30 Nabożeństwo Fatimskie

2. Ze względu na porządkowanie grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych, proszę o wstrzymanie prac budowlanych i kamieniarskich na cmentarzu parafialnym w Lubieniu w dniach od 24 października (sobota) do dnia 8 listopada 2020 r. (niedziela).

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników na 2021 rok w cenie 25zł oraz kalendarze ścienne w cenie 5 zł. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 12.10 do 18.10.2020