1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.

1. Dzisiaj w niedzielę 4 października ofiary zebrane na tacę będą ofiarowane jako opłata na utrzymanie Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

1. W październiku w kościele i kaplicy modlimy się Różańcem Św. Rozważając tajemnice życia Jezusa i Maryi. Zapraszam wszystkich do modlitwy różańcowej, danej ludzkości jako ratunek dla świata przed słusznym gniewem Bożym za grzechy ludzi.

2. Dziękuję uczestnikom Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Lubienia, Drogi Przebaczenia, którzy dnia 2 października 2020 roku (piątek), po Mszy św o godz. 17.30. wyszli na modlitwę i zmagając się fizycznie przeszli w nocy wyznaczony rejon. Najdłuższa trasa miała 48 km.

1. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w sobotę 10 października 2020 r. o godz. 10.00 w kościele.

1. Katecheza dla Rodziców dzieci klas trzecich naszej parafii, przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. w niedzielę po Mszy św o godz. 10.00.

1. W przyszłą niedzielę 11 października 2020 r obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem:,, TOTUS TUUS” (Cały Twój). Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej ale niezamożnej młodzieży.

2. Ze względu na porządkowanie grobów przed Uroczystością Wszystkich Świętych, proszę o wstrzymanie prac budowlanych i kamieniarskich na cmentarzu parafialnym w Lubieniu w dniach od 24 października (sobota) do dnia 8 listopada 2020 r. (niedziela).

3. Przypominam o właściwym zachowaniu na cmentarzu. Powinniśmy pamiętać, że cmentarz jest miejscem poświęconym, jak kościół czy kaplica, nie powinniśmy prowadzić głośnych rozmów, palić papierosów czy spożywać alkoholu, nie wprowadzamy na cmentarz zwierząt. Każda osoba wchodząca na teren cmentarza parafialnego w Lubieniu wyraża zgodę na przestrzeganie Regulaminu Cmentarza.

1. Na wyłożenie kostką alejki na cmentarzu parafialnym wpłynęły ofiary: Bezimienna - 100 zł., Bezimienna – 100 zł., Bezimienna – 200 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolników na 2021 rok w cenie 25zł oraz kalendarze ścienne w cenie 5 zł. Prasa Katolicka jest dostępna na stoliku.

od 05.10 do 11.10.2020