OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.00 w kaplicy w Wyrykach i w kościele w Lubieniu o godz. 17.30. W niedzielę Gorzkie Żale w kościele po Mszy św. o godz. 12.00.

1. W ostatnią niedzielę na ,,tacę remontową”zebrano 1915zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

2. Dzisiaj ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na remont Kurii Diecezjalnej w Siedlcach.

3. W środę wypada Święto Św. Kazimierza, Królewicza – patrona naszego Pasterza Diecezji Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Księdzu Biskupie.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień kapłański. Po Mszy św o godz.18.00. Adoracja Eucharystyczna w intencji Kościoła i Ojczyzny, powołań kapłańskich i zakonnych, za chorych i cierpiących oraz w każdej przyniesionej przez Ciebie dobrej intencji. Zapraszam Koła Żywego Różańca z całej parafii, kandydatów do Bierzmowania, Rodziców dzieci w wieku szkolnym, młodzież, zmęczonych pracą i codziennym życiem, zdołowanych i w depresji na spotkanie z Mistrzem z Nazaretu, Lekarzem-Uzdrowicielem. Nie masz czasu? Wpadnij do kościoła w czasie Adoracji na 5 minut. Ogarnia Ciebie zmęczenie? Otrzymasz siły na cały miesiąc. Wolisz posiedzieć przy telewizorze, komputerze, telefonie internecie i gierkach? Przyjdź dotknąć Prawdziwego Dawcy Życia w realu, w rzeczywistości. Chcesz być bogiem w wirtualnym świecie, tworzyć lub niszczyć? Przyjdź dotknąć Prawdziwego Boga, który może wszystko bez ograniczeń. Uważasz, że to nie dla Ciebie? Ja też tak kiedyś myślałem. Lubisz ekstremalne wyzwania, jesteś silny(a), lubisz się przechwalać? Ubierz się ciepło i wytrzymaj w kościele nawet dwie godziny na kolanach na podłodze: zobaczymy jaki z Ciebie mocarz. Zakończenie adoracji rozpocznie się o godz. 19.45 błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu każdej osoby. Jeśli nikt nie przyjdzie, będę sam adorował za wszystkich, którym się nie chciało ruszyć z wygodnej kanapy czy fotela.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca, po Mszach świętych nabożeństwa wynagradzające za grzechy.

6. W dniu 7 marca 2020 roku (sobota) odbędzie się w Radzyniu Podlaskim V Kongres Różańcowy Diecezji Siedleckiej. Zaproszeni są członkowie Kół Żywego Różańca i sympatycy. Koszt uczestnictwa 10 zł. rozpoczęcie o godz. 10.00.

7. W przyszłą niedzielę 8 marca, Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami „AD GENTES”, po Mszach świętych, zbiórka ofiar do puszek.

8. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od0203do08032020