1. W ostatnią niedzielę na potrzeby Caritas Diecezji Siedleckiej zebrano 1226zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po mszach świętych w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia, za którego odmówienie można uzyskać odpust zupełny.

1. Dzisiaj jest zbierana taca remontowa.

1. Mając na uwadze bardzo dobre opinie, które z wielu środowisk katolickich docierają na temat wyświetlanego obecnie w kinach filmu „Nieplanowane”, zachęcam do obejrzenia go w kinie we Włodawie dzisiaj o godz. 14.00 a w poniedziałek o godz. 12.00 i 17.00. Zapisy na poniedziałek o godz. 17.00 przyjmuje Pani katechetka Alina Hulip.

1. W sobotę 30 listopada 2019r. o godz. 9.00 w kościele katecheza przygotowująca kandydatów do bierzmowania.

1. W przyszłą niedzielę 1 grudnia rozpoczynamy Adwent, który jest czasem przygotowania na przyjście Jezusa Chrystusa w dzień Bożego Narodzenia i przypomnienia, że Jezus Chrystus przyjdzie drugi raz na ziemię na Sąd Ostateczny.

1. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii przewidziane są na dni 4-6 grudnia 2019 r (środa, czwartek, piątek) i zostaną zakończone Odpustem Parafialnym Św. Mikołaja.

1. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie w cenie 2,50 zł.

od2511do01122019