1. Do kaplicy w Wyrykach został zakupiony nowy wzmacniacz z dodatkowym mikrofonem dla chóru. Koszt zakupu, zainstalowania i zestrojenia sprzętu wyniesie ok 4 tyś. zł.
  2. W przyszłą niedzielę 21 lipca w czasie Mszy św. będzie zbierana ,,taca remontowa”
  3. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw ,,Pro Misjo” oraz Green Ecologic Sp z o.o. prowadzi w całej Polsce zbiórkę elektrośmieci. W naszej parafii zbiórkę elektrośmieci zaplanowano na 7 sierpnia (środa) do godz. 9.00. na parkingu przy kościele w Lubieniu. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do Szpitala na wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.
  4. Na stoliku znajduje się Echo Katolickie.

od1507do21072019