1. Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające za grzechy po mszach świętych.

2. Sakramenty święte, są ważną pomocą daną przez naszego Zbawiciela całej wspólnocie Kościoła, dla każdego w codziennej drodze życia i dążenia do świętości.

3. Przypominam, że przygotowanie do chrztu dziecka, w naszej diecezji siedleckiej, polega między innymi na uczestniczeniu w czterech katechezach chrzcielnych rodziców dziecka i rodziców chrzestnych. Zaświadczenie dla rodziców chrzestnych wydawane jest osobom wierzącym – żyjącym według zasad wiary, bierzmowanym, którzy uczestniczyli w katechezach chrzcielnych.

4. Planując sakrament małżeństwa, należy zgłosić zamiar zawarcia tego sakramentu w kancelarii parafialnej na pół roku przed datą ślubu, nie później niż trzy miesiące. Zgłaszający powinni posiadać ważne dowody osobiste, metryki chrztu św. wystawione do zawarcia sakramentu małżeństwa, zaświadczenia potwierdzające uczestniczenie w katechezach przygotowujących do sakramentu małżeństwa.

5. Na potrzeby naszej Parafii: mieszkańcy Wyryki Adampol – 100 zł, Bezimienna – 100 zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom

6. Prasa katolicka dostępna jest na stoliku.

od 04.07 do 10.07.2022