1. Ze względu na stan epidemii koronawirusa w Polsce, wszyscy uczestniczący we Mszy św. w kościele i kaplicy powinni mieć zasłonięte nos i usta odpowiednią maseczką.

1. Dzisiaj 31 października zbieramy ofiary na tacę remontową.

1. Dziękuję wszystkim uczestnikom modlitwy różańcowej w październiku. Dziękuję za zgrabienie liści i wykoszenie trawy przy kościele. Bóg zapłać.

1. Proszę o wstrzymanie prac budowlanych i kamieniarskich na cmentarzu parafialnym do dnia 8 listopada 2021 r. (poniedziałek) włącznie.

1. W poniedziałek wypada 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 po której udamy się cmentarz parafialny na modlitwę. Po wspólnej modlitwie błogosławieństwo nowych pomników i krzyży nagrobnych.

2. We wtorek 2 listopada wypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 potem wspólna modlitwa na cmentarzu parafialnym.

1. Przez cały listopad, osiem wybranych dni (nie muszą być w kolejności), można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Odpust zupełny (całkowite darowanie kary czyśćcowej za grzechy już odpuszczone w sakramencie pokuty) uzyskujemy pod warunkami: stan łaski uświęcającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych. A osoby, które nie mogą być na cmentarzu ofiarowują modlitwę za zmarłych przed krzyżem lub świętym obrazem w domu.

1. Modlitwa Wypominkowa (czytanie kartek wypominkowych) w tym tygodniu:

• Środa godz. 17.00 – Kaplonosy,

• Czwartek godz. 17.00 – Lubień i Lipówka,

• Piątek godz. 17.30 – Wyryki-Połód,

• Sobota godz. 17.30 – Wyryki Kolonia, Wyryki Wola, Wyryki Adampol,

• Niedziela godz. 11.30 - Zamołodycze, Zahajki, Horostyta, Ignaców i pozostałe (spoza parafii i bez podanej miejscowości)

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Po Mszach świętych nabożeństwa wynagradzające.

1. Nowe terminy katechez chrzcielnych dla rodziców i rodziców chrzestnych wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 01.11 do 07.11.2021