1. Zapowiedzi:

• Piotr Karol Borecki, kawaler z Parafii Macierzyństwa N.M.P i Św. Michała Archanioła w Bolesławiu k/Olkusza i Paula Mocior, panna z Parafii tutejszej – zapowiedź – 2.

• Radosław Drozd, kawaler z Parafii N.S.J. we Włodawie i Agnieszka Torbicz, panna z Parafii tutejszej – zapowiedź – 1.

1. Dziękuję wszystkim osobom odpowiedzialnym za przygotowanie wczoraj obiadu w Wyrykach dla pielgrzymów Grupy 17 zdążających w 41 Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę, oraz wszystkim osobom przygotowującym posiłek i napoje w Lubieniu dla odpoczywającej Grupy Pielgrzymów. Bóg zapłać.

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę sierpnia, nabożeństwa wynagradzające za grzechy po każdej Mszy św.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św zbiórka ofiar dla poszkodowanych w nawałnicach.

1. W poniedziałek – jutro można uzyskać odpust zupełny ,,Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami: stan łaski Bożej i modlitewne nawiedzenie kościoła.

1. W piątek wypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwa wynagradzające po Mszach świętych. Nabożeństwo wynagradzające w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. w kościele o godz. 18.00.

1. Przypominam o segregowaniu śmieci na naszym cmentarzu parafialnym.

1. W ostatnim tygodniu została zamontowana nowa, kolejna część ogrodzenia kościoła od strony plebanii za 19 tyś. zł.

1. Na potrzeby parafii (kostkę na alejce cmentarza i ogrodzenie kościoła) wpłynęły ofiarności: Pan Józef Torbicz - 500 zł., Bezimienna -100 zł, Bezimienna - 100 zł, Bezimienna -100 zł, Bezimienna -100 zł. Bóg zapłać Wszystkim Ofiarodawcom.

1. Prasa katolicka znajduje się na stoliku.

od 02.08 do 08.08.2021