1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta.
    Od dnia 8.11.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy - 1 osoba na 15m² (czerwona strefa)

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Dekret Biskupa Siedleckiego o przeniesieniu Krukowa z naszej Parafii Lubieńskiej do Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie z dniem 25.03.2021 r.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek w kaplicy o godz. 16.00 i Msza św. a w kościele o godz. 18.00 Msza święta a potem droga Krzyżowa, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele.

1. W czartek wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz 16.00 w kaplicy, 17.30 w kościele.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa pod hasłem:,, Rewolucja pięknych ludzi” wyrusza z Lubienia dnia 26 marca 2021 r. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Zapisy na stronie EDK.

1. Hospicjum włodawskie prowadzi 24 edycję ,,Pól nadziei”. Ze wgledu na pandemię proszą o wpłaty darowizn na konto hospicjum. Szczegółowe informacje na plakatach, a blankiety wpłat na stoliku.

1. Wielki Tydzien rozpoczyna Niedziela Palmowa 28 marca 2021r. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej.

1. Caritas daje możliwość uczestniczenia w jałmużnie wielkopostnej dla najbiedniejszych. Przygotowano świece-paschaliki na stół wielkanocny w cenie – 20zł. oraz skarbonki miłosierdzia. Paschaliki dostępne są w zakrystii a skarbonki na stoliku.

2. Prasa katolicka jest dostępna na stoliku.

od 22.03 do 28.03.2021