1. Stan epidemii koronawirusa w Polsce od dnia 20 marca 2020 r. aż do odwołania. Wszyscy uczestniczą we Mszy św. w kościele i kaplicy mając zasłonięte nos i usta
    Od dnia 8.11.2020 r. w budynkach kościoła i kaplicy - 1 osoba na 15m² (czerwona strefa)

1. Obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy św w niedziele i święta nakazane. Osoby korzystające z dyspensy obowiązane są do uczestniczenia we Mszy św za pośrednictwem mediów.

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem pomocy Kościołowi w świecie ,,Ad Gentes”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki.

1. We czwartek wypada święto św. Kazimierza Królewicza, dzień imienin naszego pasterza diecezji ks. biskupa Kazimierza Gurdy. Pamiętajmy o księdzu biskupie w naszych modlitwach.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek w kaplicy o godz. 16.00 i w kościele o godz. 17.30 potem Msze święte, Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po Mszach św.

1. Kończą się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Dziekuję księdzu Tomaszowi Wakuła z ich przeprowadzenie i życzę, aby moc Boża ożywiała dalej wiarę księdza i posługę duszpasterską wobec potrzebujących a także wielu radości ze Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Prasa katolicka jest dostępna na stoliku z darmowym numerem ,,Dobre Nowiny”.

od 01.03 do 07.03.2021