1. Zapowiedzi:

• Bartosz Adamiuk, kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Gil, panna z parafii Podwyższenia Krzyża w Rudnie – zapowiedź – 2.

• Grzegorz Majewski, kawaler i Marta Iwaniuk, panna, oboje z parafii tutejszej – zapowiedź – 2.

1. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej w kaplicy o godz. 16.00, w kościele o godz. 17.30. Proszę o poprowadzenie Drogi Krzyżowej Koła Żywego Różańca. W niedziele Gorzkie Żale w kaplicy po Mszy św. o godz. 8.00 a w kościele po Mszy św. o godz. 12.00.

1. Dzisiaj w niedzielę 24 marca zbiórka ofiar na ,,Tacę remontową”. Tydzień temu w zbiórce ofiar do puszki na dzieło Ad Gentes zebrano 734zł. Bóg zapłać Ofiarodawcom.

1. W poniedziałek wypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Msza św. o godz. 17.00 z obrzędem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Wszyscy chętni mogą pobrać deklaracje uczestnictwa i modlitwy ze stolika z prasą.

1. Ekstremalna Droga Krzyżowa dla wytrwałych chętnych wyrusza z Lubienia 12 kwietnia 2019r. Po Mszy św o godz. 20.00. Szczegóły na plakacie informacyjnym i stronie parafialnej.

1. Światowe Dni Młodzieży w naszej diecezji odbywają się w kilku okręgach. W okręgu parczewskim w dniu 13 kwietnia 2019 r. Spotkanie Młodych odbędzie się w Parafii w Gęsi. Prowadzone są zapisy na wyjazd, które przyjmuje ks. Krzysztof Zawadzki z Parafia NSJ we Włodawie. Wyjazd z Włodawy o godz. 15.30. koszt 10 zł. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 17.00 Mszą świętą, potem czas na kanapki. O godz. 19.00 Adoracja z ucałowaniem relikwii Krzyża Pańskiego. Całość ubogaci zespół ,,Porozumienie”. Zakończenie 21.30.

1. W zakrystiach po Mszach św. można nabyć "Baranki Paschalne" z czekolady w cenie 5 zł., w ramach jednej z wielkopostnych akcji Caritas Polska: ,,Jałmużna Wielkopostna”.

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka.

od2503do7042019