1. Dzisiaj zbierane są ofiary na tacę remontową (spłata zadłużenia, naprawa bramy cmentarza).

1. Radnych Parafialnej Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej w pilnej sprawie proszę o przybycie na spotkanie jutro w poniedziałek 18 lutego na plebanię.

1. W przyszłą niedzielę możemy włączyć się w akcję Caritas Diecezji Siedleckiej pod hasłem: Dach nad głową, we współpracy z Fundacją Fenicja im. św. Charbela zakorzenioną na Bliskim Wschodzie od 30 lat. Celem akcji jest pomoc przy adaptacji domu do zamieszkania dla dwóch rodzin syryjskich chrześcijan, którzy chcą wrócić na tereny, gdzie toczyła się wojna. Pomimo obecności ostatnich sił państwa islamskiego w północnej części Syrii sytuacja w Aleppo czy Damaszku jest stabilna. Prace przy adaptacji prowadzone są przez małe firmy czy osoby prywatne, a często także przez członków rodziny pod nadzorem naszego inżyniera, który jest gwarantem logiczności kosztów. Dlatego w przyszłą niedzielę 24 lutego, po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na ten cel.

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka.