OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj wypada uroczystość Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – Głównych Patronów Diecezji Siedleckiej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pasterzach Diecezji Księdzu Biskupie Siedleckim Kazimierzu Gurdzie i Księdzu Biskupie Pomocniczym Piotrze Sawczuku.

2. Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” organizuje dzisiaj

10 Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym w Pakistanie. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na spłatę zadłużenia za wykonane prace remontowe na plebanii. A w przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane ofiary do puszki dla chrześcijan w Pakistanie.

1. Nabożeństwa różańcowe w kaplicy w Wyrykach o godzinie 16.00 a w kościele w Lubieniu o godz. 17.30 a w niedzielę po Mszy św o godz. 12.00. W czasie nabożeństw różańcowych przygotowujemy się duchowo do Jubileuszowych Misji Parafialnych.

2. W czwartek wypada 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 po której wyruszy procesja na cmentarz parafialny. Po procesji błogosławieństwo nowych pomników i krzyży nagrobnych.

3. W piątek 2 listopada Msze święte o godz. 8.00 (Kaplica -Wyryki), w kościele godz. 10.00 i 12.00 po której wyruszy procesja na cmentarz parafialny.

4. Od 1 do 8 listopada codziennie można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Odpust zupełny (całkowite darowanie kary czyśćcowej za grzechy już odpuszczone w sakramencie pokuty) uzyskujemy pod warunkami: stan łaski uświęcającej, pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych.

5. W wyznaczone dni w tabeli intencji mszalnych modlimy się za cierpiących w czyśćcu, polecanych na kartkach wypominkowych (różaniec z odczytywaniem wypominek i Msza święta) Msze święte za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych sprawowane będą w pierwszą niedzielę miesiąca a od nowego roku w pierwszy piątek miesiąca.

6. Nabożeństwo pierwszego piątku miesiąca po Mszy o godz. 10.00, w pierwszą sobotę miesiąca w kaplicy i kościele po Mszach św., nabożeństwo w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00.

7. W ostatnią sobotę nasi parafianie przygotowali otoczenie kaplicy i kościoła parafialnego na zbliżające się święta (sprzątanie liści). Przy kaplicy w Wyrykach pracowało pięknie siedem osób, przy kościele: Pan Bogdan Pochwatka i jego pracownicy z ciężkim sprzętem oraz Państwo: Urszula Grzywaczewska, Anna Tokarska, Katarzyna Baran, Danuta Szymańska, Beata Tomaszek, Waldemar Rożyło. Dziękuję za poświęcony czas i wykonaną pracę w miejscach tak ważnych dla nas wierzących. Bóg zapłać.

8. W związku z porządkowaniem i przygotowaniem grobów przed zbliżającymi się Uroczystościami Wszystkich Świętych, w dniach do 11 listopada 2018 r. proszę o wstrzymanie prac kamieniarskich przy grobach na cmentarzu parafialnym.

9. Na stoliku znajduje się prasa katolicka.

Intencje Mszy świętych

Poniedziałek 29.10

Wyryki: † Maria, Jan, Kazimierz, Janina, z rodz. Samoluków, Kurców, Sakowiczów

Franciszek Pietruczynik

Wtorek 30.10

16.00

Wyryki:† Krzysztof Kot (7 dz. śm.)

17.30

Stanisław Kubera (32 r. śm.)

Środa 31.10

Wyryki:† Za zmarłych z KŻR Mężczyzn z Wyryk

Sabina, Anastazja, Józef, Tadeusz z rodz. Pietrykiewskich

Czwartek 1.11

Uroczystość Wszystkich Świętych

Bogdan Kiełbasa z rodz. Madziarskich, Stanisław, Julianna, Stanisław, Kazimierz

Arkadiusz Rygała i zmarli z Rodziny

Za Parafian

Piątek 2.11

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

Dz.-bł w 10 rocznicę urodzin Nikoli z prośbą o Boże bł. dla całej Rodziny

Wiesława i Tadeusz Protasiuk

Wypominkowa

Sobota 3.11

Wyryki

Za zmarłe członkinie KŻR Matki Bożej Nieustającej Pomocy z Wyryki-Połód i zmarłych z ich rodzin

Różaniec i Msza Św. wypominkowa - z Kaplonos

31 Niedziela zw. 4.11

8.00 Wyryki

Za zmarłych Rodziców i Dziadków

Za zmarłych z Rodzin KŻR Kaplonosy-Samuły

Wypominkowa

Poniedziałek 5.11

Różaniec i Msza Św. wypominkowa - z Lubienia i Lipówki

Wtorek 6.11

Różaniec i Msza Św. wypominkowa - z Wyryki Połód

Środa 7.11

16.00

Różaniec i Msza Św. wypominkowa - z Wyryki-Kolonia, Wyryki-Wola i Wyryki-Adampol

Czwartek 8.11

16.00

Różaniec i Msza Św. wypominkowa - z Zamołodycz, Zahajek, Horostyty, Ignacowa i inne...

Piątek 9.11

18.00

Zofia Jakubiuk

Sobota 10.11

18.00

Antoni Śpiewak (21 r. śm.)

32 Niedziela zw. 11.11

Anna zmarli z rodzin Horszczaruków, Puśków, Berkasiuków