OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W niedzielę 19 sierpnia z ofiar zbieranych na tacę przeznaczonych na prace remontowe na plebanii zebrano 2807,50zł. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.

1. Dzisiaj - 26 sierpnia – Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej. Odpust w parafii Stary Brus i w Hannie.

1. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota i niedziela miesiąca.

1. W sobotę 1 września o godz. 19.00 w kościele w Lubieniu Katecheza chrzcielna dla rodziców naturalnych i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka. Uczestniczenie w katechezach chrzcielnych jest wymagane przy wystawieniu zaświadczenia dla rodzica chrzestnego.

1. W niedzielę 2 września do naszej parafii przybędzie Delegat Wyższego Seminarium Duchownego im. Jana Pawła II, wygłosi Słowo Boże i zbierze ofiary na tacę na funkcjonowanie seminarium. Rozprowadzane będą kalendarze seminaryjne na 2019 rok

1. Wkrótce - 6 września - wyrusza nasza - 26 Parafialna Piesza Pielgrzymka do Kodnia, już można się zapisywać. Nieletni powinni mieć zgodę rodziców i wyznaczonego dorosłego opiekuna. (Formularz na naszej stronie www.)

1. Parafia N.S.J we Włodawie organizuje pielgrzymkę autokarową do Krakowa w dniach 14-16 września, na uroczystości dziękczynne za 200 lecie naszej diecezji w Sanktuarium Św. Jana Pawła II. Koszt 400 zł. od osoby. (Planowane miejsca: Gidle, Częstochowa-Jasna Góra, Kraków-Łagiewniki, Wieliczka-kopalnia soli, zwiedzanie Krakowa, Wadowice). Zapisy prowadzi także nasza parafia.

1. Na stoliku znajduje się prasa katolicka.